כללים ונהלים מחייבים


הקהילה עומדת לרשותו של כל מי שמעוניין לקרוא ו/או לשתף פוסטים שכתב בבלוג שלו/ה - ללא הבדל גיל, דת, מוצא או עיסוק. הקהילה נועדה לתת במה ופרסום לבלוגרים שכותבים בשפה העברית.
לפני תחילת הפעילות בקהילה, נא קרא/י מספר נהלים וחוקים שיעזרו לנו לשמור יחסים תקינים בין חברי הקהילה

כל בלוגר/ית מכל פלטפורמות הכתיבה* מוזמנים להצטרף לקהילה ללא כל סלקציה שהיא וללא צנזורה של תכנים על ידי ההנהלה והמערכת. ובלבד שישמרו על הכללים הבאים:

א. השימוש בשפת התקשורת בין חברי הקהילה יהיה מכבד, ולא יכלול שיימינג או אאוטינג למי מחברי הקהילה. 

ב. האחריות על התכנים וזכויות יוצרים תהיה על הבלוגרים בלבד, ולא תחול בשום פנים ואופן על ההנהלה והמערכת.

ג. הקהילה אינה מיועדת לפרסום מסחרי, אך בלוגרים  שגם יוצרים מוצרים או משתפים בסדנאות שהם עורכים, יתקבלו בברכה. בלוג שהוא פרסומי בלבד לא מתאים לקהילת פרפרים - הבלוגוספרה שלנו

ד. הקהילה מיועדת לא רק למבוגרים ואי לכך אינה מתאימה לבלוגים המיועדים למבוגרים בלבד (ולכן האתר אינו מסומן למבוגרים בלבד (!). תקצירי הפוסטים של הבלוגרים בקהילה וההפניות לתוכן המלא של הפוסטים - מתפרסמים בדף הקהילה באופן אוטומטי. לפיכך בלוגים הנוהגים לפרסם תכנים בלתי הולמים, כמו למשל היכרויות ו/או צילומי פורנו כולל תיאורי סקס גרפיים  לא מתאים לקהילת פרפרים - הבלוגוספרה שלנו

ה. אין להקפיץ פוסטים על ידי פרסום אותו הפוסט פעמיים בבלוג - כדי להמנע מכפילויות ואי סדר מיותר בדף הקהילה. 


ו. הבלוגרים בקהילה מתבקשים שלא לפרסם בבלוגם יותר מפוסט אחד ליום (24 שעות). בכל מקרה פרסום פוסט חדש מוחק את העדכון הקודם מרשימת העדכונים!

ז. להצטרפות יש לשלוח בקשה בתיבת המסרים יחד עם הקישור לבלוג. בכל עת ועת ניתן לבטל את המשך הפרסום בדף הקהילה על ידי משלוח בקשה בתיבת המסרים להנהלה. 
או למייל:
kankanhate@walla.co/il


- אי שמירה על הכללים עלולה לגרור הרחקה מן הקהילה -


* פלטפורמות בעלות ממשק מודרני המתאים לממשק פרפרים (ראו פירוט בלשונית 'אודות').