יום שישי, 20 בספטמבר 2019

חצי שנה לאתר קהילת פרפרים 💐


חצי יום הולדת לפרפרים חל ב- 17.9.19. כיוון שבתאריך זה התקיים הסבב השני של הבחירות, לא היה מתאים לערבב שמחה בשמחה (או בעצב, תלוי איך מסתכלים על זה). אך אי אפשר שלא נציין אירוע כזה של קהילת פרפרים, בעיקר כשאנחנו יכולים לרשום מספר הישגים:

התחלנו עם 8 בלוגים (שרידי הבלוגים הפעילים בקהילת Blogger בשפת הקודש שירדה מהמרשתת) ובחצי יומולדת, אתר קהילת פרפרים משמש כבר במה ללמעלה מ- 100 בלוגים חברים ועמיתים. מספרם מתעדכן בפינה:מדד ה- SEO (המדד המקצועי לאיכות האתר והחשיפה האינטרנטית שלו) שהיה 18 בתחילת הדרך, כבר עלה וטיפס ל:וכעת המדד של אתר פרפרים שלנו גבוה באופן משמעותי מכל הבלוגיות הקהילתיות הוותיקות ומהאתרים המתחרים. בין השאר, הדבר מתבטא במהירות הטעינה של דפי האתר והקישורים שבו. 

וזכרו, אנחנו כאן מקבלים לקהילה את כולם. בלי סלקציות ובלי ועדות קבלה.

תודה לכולכם על שיתוף הפעולה ולתכנים המעניינים שאתם מביאים לכאן. ובעזרתכם עוד חזק חזק ונתחזק.שנה טובה והמשך כתיבה פוריה

קנקן והצוות המייעץ

8 תגובות:

 1. שמח אני כמוך, ואולי יותר, על הבלוגיה שהקמת. זמן רב חפשתי אתר בלוגים, קריא, מרתק שאפשר להסתובב בו ולקרוא מלוא החופן אפשרויות מרתקות, מאתגרות ואף מהנות.
  אני גם גאה מאוד להשתתף בו. בזכותו שורד מעין פרויקט אישי שלי העסוק בחשיפת הבלתי-מוכרים. נכון שכמות הקוראים אותי ועוקבים אחריי ביום טוב הוא שישה [ כפי שנהג דב"א לכתוב "אני וששת קוראיי ], אבל אני מאמין בהשפעות איטיות ומתפתחות.
  שנה טובה ויום הולדת שמח.

  השבמחק
 2. חצי יום הולדת שמח לדף הפרפרים הזה שבאמת היה נחוץ ועלה על כל ציפיותיי 🎈

  השבמחק
 3. יום הולדת שמח ושנה טובה .

  השבמחק
 4. שנה טובה ומאושרת קנקן ואלפי תודות על היוזמה הברוכה שלך. שולחת חיבוק חם ואוהב.

  השבמחק
 5. שנה טובה ושהחצי השני יהיה פורה לא פחות. ישר כוח על פועלך

  השבמחק
 6. כל זה תודות לעבודה המשמעותית שאתה עושה כאן. תודה לך על כל העשייה עבור קהילת הבלוגרים. בהתנדבות !!! ושתהיה לך שנה מצויינת

  השבמחק